سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 30 دی 1396-

عامل «جنایت خیابان یخچال» علاوه بر همسر و فرزند، پدر و مادرش را نیز به قتل رسانده

دیده بان هشتم : سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: با کشف جسد یک پیرزن و پیرمرد در منطقه پاسداران مشخص شد عامل جنایت شب گذشته در خیابان یخچال پدر و مادرش را نیز به قتل رسانده و تعداد کشته‌های این حادثه به ۵ نفر افزایش یافت.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، محمد شهریاری با اعلام خبر قتل 4 نفر در خیابان یخچال و منطقه پاسداران درباره جزئیات این قتلها اظهار کرد: ساعت 21 شب گذشته خبر کشف جسد سه نفر در یک خانه در خیابان یخچال اعلام شد که با حضور در محل جنایت مشخص شد مرد چهل ساله‌ای با ضربات متعدد چاقو همسر سی و هفت ساله و پسر یازده ساله‌اش را به قتل رسانده و سپس با ضربه چاقو به  گردن خود، به زندگی‌اش پایان داده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد: خانواده همسر قاتل پس از مراجعه به منزل قاتل و باز نکردن در منزل پلیس را در جریان قرار داده و پس از گشودن در منزل با سه جسد مواجه شده بودند، همچنین از آنجایی که خبری از خانواده قاتل نبود و آثار خون بر روی فرمان خودروی قاتل مشهود بود تیم جنایی به محل کار قاتل در منطقه پاسداران مراجعه کرده و با جسد چاقو خورده یک پیرمرد و پیرزن در آنجا مواجه شدند.

معاون دادستان تهران افزود: ظاهراً پدر و مادر قاتل صبح روز گذشته از شهرستان  به تهران آمده و در محل کار پسرشان در منطقه پاسداران حضور یافته بودند.

وی تصریح کرد: تحقیقات درباره این قتلها هم‌اکنون در حال بررسی است.

منتشر شده در سه شنبه, 14 شهریور 1396 11:48

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت