سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 29 بهمن 1396-

قتل، پایان کشمکش‌های دو پسرعمو

دیده بان هشتم : ضربه چاقو و در نهایت قتل به دو هفته درگیری لفظی و نزاع دو پسرعمو پایان داد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، روز جمعه مورخه 15 دی 1396 وقوع یک درگیری منجر به جنایت در خیابان زمزم به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت مشخص شد جوانی افاغنه به نام اسماعیل ( 23 ساله ) پس از مراجعت به محل سکونت پسرعمویش به نام علیرضا ( 24 ساله ) در خیابان زمزم، ابتدا با او درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه علیرضا به داخل خانه رفته و پس از برداشتن چاقو از داخل آشپرخانه ، مجددا به درب منزل آمده و پسرعمویش (مقتول) را مورد اصابت ضربه چاقو قرار داده و به قتل می رساند.
کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که قاتل و مقتول ( دو پسر عمو ) با یکدیگر در یک شرکت خدماتی به عنوان کارگر مشغول به کار بوده‌اند؛ حدود دو هفته پیش از جنایت، درگیری مابین آنها از محل کارشان آغاز و طی این مدت نیز بارها با یکدیگر درگیری داشتند.
در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که مقتول در روز جنایت با قاتل تماس تلفنی داشته؛ به او فحاشی کرده و در ادامه به محل سکونت قاتل مراجعه می نماید که همین کشمکش های چند روز گذشته و نهایتا فحاشی های مقتول، انگیزه ارتکاب جنایت توسط پسرعمویش ( قاتل ) شده است.
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده، هماهنگی های لازم با کلانتری 161 ابوذر انجام شد تا در صورت شناسایی متهم پرونده (علیرضا) بلافاصله اقدام به دستگیری وی کنند؛ محل سکونت متهم تحت مراقبت های پلیسی قرار گرفته و نهایتا علیرضا در زمان مراجعت به محل سکونتش توسط مأمورین کلانتری دستگیر شد و در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. 
خبرگزاری فارس
منتشر شده در شنبه, 16 دی 1396 18:29

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت